Stavebná technika

Predaj

Naša spoločnosť ponúka produkty špičkovej kvality, od spoľahlivých partnerov s dobrým zázemím ohľadom náhradných dielov a servisu, aby zakúpené zariadenia dlhodobo spoľahlivo fungovali. Veľkú časť týchto produktov je možné si prenajať a vyskúšať v našej požičovni. Jedná sa o značky Husqvarna, Weber mt, Bosch, Master, Oklima a iné.

Momentálne má najväčší podieľ v predaji u nás  HUSQVARNA CONSTRUCTION PRODUCTS.

Ako stavebné centrum Husqvarna dodávame a servisujeme stroje, ktoré si jednoducho môžete prezrieť v online katalógu:

(SK) Husvarna Construction Product Catalogue 2022 by Husqvarna Construction Products - Issuu

Servis

Spoločnosť JUPER ponúka:

 • dlhoročné skúsenosti  v servisovaní malej  mechanizácie,

 • autorizované strediskové a školiace centrum Husqvarna,

 • prvý autorizovaný servis strojov WEBER mt,

 • záručný a pozáručný servis zakúpených produktov,

 • stredné a generálne opravy stojov a motorov,

 • opravy stavebných miešačiek, ručného náradia,

 • servis, odkarbónovanie a zazimovanie lodných motorov,

 • servis a kalibrácia – nivelačné prístroje a laserová technika,

 • renovácia diamantových kotúčov, vrtákov a príslušenstva.
   

Od 01.01.2019 sa firma JUPER, s.r.o. stala ZÁKAZNÍCKYM CENTROM HUSQVARNA. U nás si môžete pozrieť a vyskúšať stavebné stroje Husqvarna. Okrem toho realizujeme záručný a pozáručný servis na všetky stavebné stroje Husqvarna. Počnúc malou ručnou rozbrusovacou pílou až po vysokofrekvenčné stenové píly a demolačné roboty.

Požičovňa

V sídle našej spoločnosti sa dajú  zapožičať rôzne zariadenia, od uhlovej brúsky, či stavebnej miešačky malej a strednej hutniacej techniky až po cyklónove vysávače alebo jadrové vŕtačky. Ak potrebujete rezať betón máme v ponuke ručné píly s diamantovým kotúčom a viete prerezať betón aj so železom. Keď potrebujete prerezať trávnik máme v ponuke vertikutátor.  

Na telefónnom čísle požičovne 0918 115 385 je možné sa informovať o technických parametroch zariadení a ich vhodného použitia. Zároveň je možnosť si zarezervovať príslušné zariadenie na potrebný termín. Prevzatie stroja je možné, ak máte preukaz totožnosti a finančnú zábezpeku vo výške podľa príslušného zariadenia. Po dohovore sa dá vybraté zariadenie dopraviť na adresu, kde sa bude používať.